TowerCrane Simulator

مدل یا شبیه ساز تاورکرین یک دستگاه کاملا مدرن و دیجیتال است که می تواند فضایی با شباهت زیاد به فضای داخلی تاورکرین و همچنین فضای خارجی آن درهنگام عملیات حمل بار شبیه سازی کند. این امر به کارآموز امکان می دهد تا بتواند در فضای واقعی و بدون ریسک خطرات کار با تاور کرین حقیقی اصول پایه ای آموزش آن را زیر نظر یک مربی و کارشناس فنی مجرب بیاموزد

 

چه شرکت هایی از این شبیه ساز استفاده می کنند

 بیشتر شرکت ها از جمله پُتن فرانسه و لیبهر آلمان برای کاربران خود که در اندازه بزرگ دست به سفارش خرید میزنند این امکان را فراهم می کند تا آموزش و نحوه کار تاورکرین ها را در فضایی شبیه سازی شده توسط این شبیه ساز یاد بگیرند .

تکنولوژی بکار رفته در این شبیه ساز

نوآوری بالایی در این شبیه ساز استفاده میشود و برای ایجاد حس حقیقی از یک عینک کاملا الکترونیکی که به کارآموز حس فضای واقعی را تلقین می کند استفاده شده است ، در موضوع کابین اپراتور هرچیزی که باید یک کابین مجهز داشته باشد را دارا می باشد و تابلو برق های مخصوص هم به همین صورت اصلی و با همان کارایی برای آموزش راه اندازی شده است .

آموزش در شرایط مختلف

کار در شرایط آب و هوایی گوناگون یکی دیگر از آموزش های این شبیه ساز  و همچنین کار در سایت های مختلف ساختمانی و صنعتی  است این کار توسط عینک بسیار مجهز که بر روی چشمان کارآموز نصب شده انجام می شود و بدین صورت هنرجویان و کارآموزن این صنعت شرایط کاری و آب و هوایی را سنجیده و با نوع ری اکشن ها و تصمیماتی که باید بگیرند در شرایط بسیار حقیقیی آشنا می شوند .

این شبیه ساز در ایران

خبرها مبتنی بر آن است که در آینده ای نزدیک با رونق ساخت و ساز در ایران عزیزمان می توانیم شاهد ورود این شبیه ساز به کشور باشیم که اگر این اتفاق بیوفتد شاید قدمی جدی در حفظ  جان کارکنان این صنعت و آموزش رانندگان تاور کرین باشد .

اطلاعات تماس

5989 304 0912
6639 869 0218

آدرس : جاده مخصوص تهران کرج ، گرمدره بعد از ایستگاه مترو اتمسبر،لاین کندرو پلاک 10

شُرکای بنیاد ماشین

  • شرکت Potain
  • شرکت Alimak

شبکه های اجتماعی

بنیادماشین
مرکز فروش ارزانترین تاورکرین و آسانسور کارگاهی تهران و ایران با تضمین کیفیت


تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت بنیاد ماشین می باشد
 کپی رایت 2020   مرکز طراحی وب سایت همدان نت کار