خرید و فروش آسانسور کارگاهی

باکیفیت ترین و ایمن ترین آسانسور های کارگاهی را از بنیادماشین بخواهید .  بهترین برند ها در مقیاس های گوناگون را که نیاز کارگاهی و صنعتی شما را برآورده می کند از ما بخواهید .

خرید و فروش آسانسور کارگاهی

خرید و فروش آسانسور کارگاهی

خرید و فروش آسانسور کارگاهی | Industrial Elevator

وقتی که صحبت از ساخت و ساز به میان می آید در کنار ارزیابی جنبه های مختلف در این امر ، معمولا استفاده از تجهیزات مناسب نیز مدنظر قرار می گیرد ، تجهیزاتی که علاوه بر بازده بالا ، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و در عین حال نیازهای مهندسین ، صنعتگران و کارگران را برآورده سازد . یکی از تجهیزات مفیدی که دارای مزایای بسیار زیادی در امور ساختمانی است و کاربردهای زیادی دارد آسانسورکارگاهی است . آسانسور کارگاهی علاوه بر جابجایی مصالح و افراد در ارتفاعات ، ایمنی بالا ، سرعت انجام کار ، افزایش روحیه افراد هنگام کار ، کاملاٌ مقرون به صرفه است و همواره مورد استفاده سازندگان سدها ، پالایشگاه ها ، سکوهای نفتی و دیگر سازه های ساختمانی می باشد . گروه بنیادماشین با برقراری ارتباط با شرکت های بزرگ و معتبر سازنده ی آسانسور های کارگاهی اقدام به واردات آسانسورهای کارگاهی استاندارد و باکیفیت به داخل کشور کرده است و در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد .

 

 

کاربردهای آسانسور کارگاهی

ساختمان سازی
ساخت تونل و پل
پروژه های استخراج نفت و گاز
صنعت کشتی سازی
استخراج معادن
برج ها و دکل ها

ایمنی آسانسور کارگاهی

بدون تردید مهمترین نکته برای انتخاب یک آسانسور کارگاهی ایمن بودن آن است . متاسفانه مشاهدات زیادی نشان داده که اطلاع نداشتن کاربران صنعتی از ویژگی های یک آسانسور کارگاهی ایمن و مناسب سوانحی مرگبار بوجود آمده که اغلب این حوادث به منحل شدن پروژه منجر میشود.

ایمنی آسانسور کارگاهی

ایمنی آسانسور کارگاهی

تاییدیه ایمنی صنعتی PPT

موضوع PPT یا ایمنی صنعتی یکی از اصول جدانشدنی درهر پروژه صنعتی می باشد و دارای اهمییت فراوانی می باشد. برای همین درهرپروژ صنعتی ، فرقی نمی کند صنایع ساختمانی باشد یا کارخانجات صنعتی،همینطور صنایع نفت یا عمرانی حضوریک مسئول ایمنی برای کنترل ایمن بودن سایت صنعتی ضروی می باشد حال آن شرکت یا فردی که این مسئولیت را برعهده دارد باید دارای تاییدیه صلاحیت از مرکز مربوطه باشد درصورت نداشتن این گواهی هرگونه اتفاق و حوادث احتمالی به عهده کارفرما می باشد .

اجزای مهم در ایمن بودن یک آسانسورکارگاهی

 • 1.حفاظ اطراف اتاقک آسانسور

 •  محافظت ازاتاقک آسانسور را در برابر ورود اجسام مزاحم را برعهده دارد

 • 2.نرده امگا

 • این نرده در جلوی  قسمت ورودی قرار دارد و ورود و خروج اجسام را کنترل می کند . همچنین می توان با بستن آن  از ورود اجسام  و یا افراد ناخواسته ممانعت نمود. این قطعه در هنگام حرکت باید بسته بماند تا از پرت شدن و سقوط افراد و اجسام به بیرون جلوگیری شود.

 • 3.سویچ های ایمنی یا لمینت سویچ

 • روی درب آسانسور قرار می گیرند و باعث جلوگیری از سقوط آسانسور و بروز حادثه می شوند

 • 4.محدود کننده انتهایی مسیر حرکت

 • فقدان این قطعه در یک آسانسور کارگاهی سبب می شود تا سویچ ها ولمینت ها کار نکنند و حفاظ تعبیه شده باعث سقوط می شود. این قطعه در اصل یک قطعه مکانیکی می باشد که باعث اتمام حرکت آسانسور در انتهای مسیر خود می گردد و نقش بسیار بالایی در سقوط نکردن آسانسور کارگاهی دارد

 • 5.پاراشوت

 • این سیستم بروز و هوشمند وظیفه جلوگیری از سقوط آسانسورکارگاهی را بر عهده دارد و باید بوسیله مهندسان ماهر و با تجربه نصب گردد

در مجموع کل قطعات اصلی وظیفه ایمنی و کنترل آسانسور کارگاهی را بر عهده دارند و اصلی ترین ماموریت آنها حفظ ایمنی وجلوگیری کردن از سقوط دستگاه می باشد .

اطلاعات تماس

5989 304 0912
6639 869 0218

آدرس : جاده مخصوص تهران کرج ، گرمدره بعد از ایستگاه مترو اتمسبر،لاین کندرو پلاک 10

شُرکای بنیاد ماشین

 • شرکت Potain
 • شرکت Alimak

شبکه های اجتماعی

بنیادماشین
مرکز فروش ارزانترین تاورکرین و آسانسور کارگاهی تهران و ایران با تضمین کیفیت


تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت بنیاد ماشین می باشد
 کپی رایت 2020   مرکز طراحی وب سایت همدان نت کار